• وب‌سایت ثامن الائمه سپاهان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
 • خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت ثامن الائمه سپاهان جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت ثامن الائمه سپاهان و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است.
 • اطلاعات شخصی کاربران در ثامن الائمه سپاهان کاملاً محرمانه است. ثامن الائمه سپاهان تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت ثامن الائمه سپاهان اطلاع دهد.
 • کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
 • کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت ثامن الائمه سپاهان اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 • وب‌سایت ثامن الائمه سپاهان به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
 • هرگونه سوء استفاده از نام ثامن الائمه سپاهان، سایت اینترنتی ثامن الائمه سپاهان، مکاتبه از طرف ثامن الائمه سپاهان و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 • وب‌سایت ثامن الائمه سپاهان اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 • عملیات خرید بلیط در وب‌سایت ثامن الائمه سپاهان مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.
 • طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ی پرواز است.
 • هنگام ثبت‌نام و رزرو بلیط، نام مسافر باید به صورت صحیح با حروف انگلیسی وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی بلیط وجود ندارد و ثامن الائمه سپاهان، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد و برای اصلاح اطلاعات، مسافر می‌بایست بلیط را کنسل و مجدداً خریداری کند.
 • بلیط خریداری شده، متعلق به مسافری است که مشخصاتش در سیستم وارد شده است و غیر قابل انتقال به غیر می‌باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد.
 • در قوانین هواپیمایی کشوری، مسافران نوزاد کم‌تر از دو سال، مسافران کودک بین دو تا دوازده سال تمام و مسافران بزرگسال، بیش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خریدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما ممانعت به عمل خواهد آمد. و بلیط کودک را به هیچ وجه نمی‌توان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسال خرید کرد.
 • لازم به ذکر است که در بلیط‌های نرخ مصوب، قیمت بلیط برای مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال متفاوت است، اما در بلیط‌های چارتری و غیر قابل استرداد، قیمت بلیط کودک با بزرگسال برابر است.
 • پس از انجام پرداخت و تایید آن، رزرو و خرید قطعی شده و اطلاعات بلیط به کاربر اس‌ام‌اس و ای‌میل می‌شود. هنگام مراجعه به فرودگاه، در پروازهای چارتر ارائه‌ی یک نسخه‌ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی، ارائه‌ی شماره‌ی بلیط به همراه مدرک معتبر شناسایی به کانتر هواپیمایی مربوطه الزامی است.
 • هر نوع کنسلی بلیط از طرف مسافر، مطابق قوانین هواپیمایی کشوری، شامل جریمه‌ی کنسلی می‌شود. مقدار این جریمه بنا بر قوانین کنسلی هر ایرلاین متفاوت است. پس از درخواست استرداد توسط مسافر، مبلغ جریمه از قیمت بلیط کسر شده و بقیه‌ی پول، به‌طور آنلاین به حساب مسافر برمی‌گردد. مدت زمان بازگشت وجه، تابع مقررات بین بانکی (بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت) می‌باشد. این مسئله در مورد پروازهای چارتر یا غیر قابل استرداد صادق نیست و هزینه‌ی بلیط این پروازها در صورت کنسلی به طور کامل پرداخت می‌شود.
 • لغو یا تاخیر بیش از دو ساعتِ پرواز، جریمه‌ی کنسلی را شامل نمی‌شود. در این صورت مسافر فرم درخواست آن‌لاین استرداد بدون جریمه را پر می‌کند.
 • در صورت ابطال پرواز و یا تاخیر بیش از دو ساعت که سبب انصراف مسافر از پرواز گردد، ارائه‌ی بلیط/رسید مهر شده توسط ایستگاه مبدا، به منظور هرگونه پیگیری و استرداد بدون جریمه‌ الزامی است.
 • در صورتی که مسافر بخواهد بلیط دو پرواز متوالی را تهیه نماید، بایستی حداقل ۳ ساعت بین رسیدن پرواز اول به مقصد و حرکت پرواز دوم فاصله باشد. در غیر این صورت مسئولیت کنسل شدن بلیط دوم با مسافر می‌باشد.
 • لازم به ذکر است که اگر پرواز رفت و برگشت از دو ایرلاین مختلف باشند، در صورت لغو پرواز رفت یا انصراف مسافر از پرواز به دلیل تاخیر بیش از دو ساعت، ممکن است لغو پرواز برگشت شامل جریمه‌ی کنسلی شود.
 • خریدار حق تغییر قیمت بلیط، دست بردن در مفاد بلیط به هر طریق و هر شکل، و یا فروش مجدد بلیط با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.
 • طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری، همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم‌های باردار، افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی-عروقی، بیماری‌های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانی که دیالیز می‌شوند یا کسانی که از داروهای تضعیف‌کننده‌ی سیستم ایمنی استفاده می‌نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می‌باشد. همچنین لازم است که این مسافران، داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند.
 • بر اساس قوانین موجود، صدور بلیط در مسیرهای عتبات عالیات برای اتباع کشورهای افغانستان، هند، بنگلادش و پاکستان مقدور نیست و درصورت خرید بلیط توسط این افراد، تمام مسئولیت‌های بعدی، بر عهده‌ی خودِ کاربر خواهد بود.
 • پروازهای سیستمی شناور در مقایسه با پروازهای سیستمی با تغییرات بیش‌تری مواجه هستند و در ۱ درصد مواقع ممکن است قابل استفاده نباشند، در چنین مواقعی و درصورت خرید بلیط جایگزین، کل هزینه‌ی بلیط جدید به همراه مابه التفاوت قیمت آن، از طرف چارترکننده به شما برگردانده خواهد شد. ثامن الائمه سپاهان تمام تلاش خود را می‌کند تا این ریسک را به صفر برساند.


با کلیک بر روی ایرلاین مورد نظر لیست آزمایشگاه های مربوطه را مشاهده
بفرمایید.

ایرلاین آسمان ایرلاین امارات ایرلاین ایران ایرتور ایرلاین ترکیش ایرلاین قشم ایر ایرلاین قطرایرویز ایرلاین کیش ایر ایرلاین ماهان ایرلاین معراج ایرلاین آتا ایرلاین وارش


لیست مراکز مورد تائید ایرلاین آسمان جهت انجام تست PCR کرونا مراکز مورد تائید در استان تهران

استان

نام آزمایشگاه

آدرس

تلفن

تهران

بیمارستان عرفان نیایش

بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام
حسین، تقاطع بهار

۰۲۱۴۹۷۹۶۰۰۱

تهران

بیمارستان پارس

بلوار کشاورز، خیابان عبدالله زاده، کوچه رستاک، پلاک ۶۷

۰۲۱۸۸۹۶۰۰۵۱

تهران

آزمایشگاه ونک

بزرگراه شهید حقانی، بین جهان کودک و گاندی، پلاک ۶۷

۰۲۱۸۸۶۷۱۵۲۱

تهران

آزمایشگاه لاوازیه

میدان رسالت، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۷۷۶

۰۲۱۷۷۸۹۱۷۱۷

البرز

پاتوبیولوژی آراد

کرج، جهان شهر، خیابان بهشتی کرج، جهان شهر، خیابان بهشتی

۰۲۶۳۴۴۴۰۲۷۷

قم

آزمایشگاه بوعلی

قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچه ۳۴ قم، خیابان شهدا (صفائیه)،
کوچه ۳۴

۰۲۵۳۷۷۴۹۰۵۱

فارس

آزمایشگاه و پاتولوژی نیلو

شیراز، بلوار زند، ابتدای خیابان هفت تیر (بیست متری سینما)

۰۷۱۳۲۳۳۷۰۶۳

اصفهان

آزمایشگاه آذرمهر

اصفهان، خیابان کاشانی، رو‌به‌روی اورژانس بیمارستان کاشانی

۰۳۱۳۲۳۴۱۱۶۲

خراسان رضوی

آزمایشگاه جهاد دانشگاهی

مشهد، میدان ده دی، خیابان رازی غربی

۰۵۱۳۸۵۴۰۰۰۰آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی امارات برای تست کرونا

استان

نام آزمایشگاه

آدرس

تلفن

تهران

بیمارستان پارس

تهران، بلوار کشاورز، پلاک ۶۷

۰۲۱-۸۸۹۶۰۰۵۱

تهران

آزمایشگاه بیمارستان رسالت

بزرگراه رسالت، ابتدای پل سید خندان، نبش خیابان ابوذر غفاری

۰۲۱-۲۲۸۶۲۰۱۸

تهران

بیمارستان تندیس

بلوار آفریقا، بالاتر از چهارراه اسفندیار، خیابان تندیس

۰۲۱-۷۵۲۵۴۲۰۱

تهران

بیمارستان خاتم الانبیا

خیابان ولی‌عصر، بالاتر از خیابان ونک خیابان ولی عصر، بالاتر
از خیابان ونک

۰۲۱-۸۸۸۸۴۰۴۰

تهران

بیمارستان عرفان نیایش

تهران، بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان
امام حسین، تقاطع بهار

۰۲۱-۴۹۷۹۶۰۰۱

تهران

بیمارستان مهراد

خیابان مطهری، خیابان میرعماد، نبش کوچه ششم

۰۲۱-۸۸۷۵۳۹۵۹

تهران

بیمارستان آینده

ورامین، بلوار باهنر، رو‌به‌روی بیمارستان ۱۵ خرداد

۰۲۱-۴۰۳۳۵۲۲۸

تهران

پژوهشکده رویان

خیابان زعفرانیه، خیابان عاصف، کوچه حامد

۰۲۱-۲۴۴۳۶۳۰۱

تهران

بیمارستان نیکان

میدان اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، خروجی اراج، خیابان ۲۲ بهمن

۰۲۱-۲۹۱۲۱۰۰۰

تهران

آزمایشگاه آزادی

خیابان آزادی، نبش خیابان رودکی جنوبی

۰۲۱-۶۶۹۲۷۰۰۸

تهران

آزمایشگاه پارسیان

خیابان گلبرگ، پلاک ۱۰۵ خیابان گلبرگ، پلاک ۱۰۵

۰۲۱-۷۷۸۰۳۶۰۰

تهران

آزمایشگاه رصد

میدان رسالت، ضلع شمال شرقی، کوچه آژنگ

۰۲۱۷۱۳۶۵

تهران

آزمایشگاه سعید

خیابان پاسداران، خیابان صدف، ابتدای خیابان رفیق دوست

۰۲۱-۲۲۸۷۴۰۱۲

تهران

آزمایشگاه قلهک

خیابان شریعتی، خیابان کدوئی، جنب مترو قلهک

۰۲۱-۲۲۶۰۰۴۱۳

تهران

آزمایشگاه لاوازیه

میدان رسالت، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۷۷۶

۰۲۱-۷۷۸۹۱۷۱۷

تهران

آزمایشگاه مدیکال

میدان امام حسین (ع)، ابتدای خیابان انقلاب، کوچه فروشگاه

۰۲۱-۷۷۵۱۶۶۵۱

تهران

آزمایشگاه کیوان

تهران، خیابان بهشتی

۰۲۱-۸۸۷۰۶۵۵۶

تهران

بیمارستان دی

تهران، خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور

۰۲۱-۸۸۷۹۷۱۱۱

تهران

بیمارستان آتیه

تهران، بلوار فرحزادی

۰۲۱-۸۲۷۲۱

تهران

بیمارستان عرفان

تهران، سعادت آباد، بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری، خیابان
شهید ریاضی بخشایش

۰۲۱-۲۳۰۲۱۰۰۰

تهران

آزمایشگاه آرامش

تهران، خیابان سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان نهم

۰۲۱-۲۲۱۳۹۰۱۶

تهران

آزمایشگاه بهار

‫خیابان کارگر شمالی‎، پلاک ۱۶۲۷

۰۲۱-۸۸۹۶۱۷۴۸

تهران

آزمایشگاه پیوند

تهران، خیابان ظفر (دستگردی)، پلاک ۱۷۴

۰۲۱-۲۲۲۶۴۱۴۴

تهران

آزمایشگاه ونک

تهران، بزرگراه شهید حقانی

۰۲۱-۸۸۶۷۱۵۲۱

تهران

آزمایشگاه دی (نازی آباد)

تهران، نازی آباد، ‫خیابان بازار دوم

۰۲۱-۵۵۰۸۱۰۰۰

تهران

پژوهشکده جهاد دانشگاهی

تهران، خیابان گاندی جنوبی

۰۲۱-۶۶۴۰۴۰۵۰

اصفهان

آزمایشگاه نوبل

اصفهان، سه راه حکیم نظامی

۰۳۱-۳۶۲۴۶۲۰۴

اصفهان

آزمایشگاه یاران

اصفهان، شمس آبادی، چهار راه طالقانی، مجتمع خورشید

۰۳۱-۳۲۲۴۱۱۰۰

اصفهان

آزمایشگاه آریترون

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی

۰۳۱-۳۶۶۳۱۹۰۶

اصفهان

آزمایشگاه آذرمهر

اصفهان، خیابان کاشانی، رو‌به‌روی اورژانس بیمارستان کاشانی

۰۳۱-۳۲۳۴۱۱۶۲

اصفهان

آزمایشگاه آریا

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب بانک ملت

۰۳۱-۳۲۲۳۲۰۶۸

اصفهان

آزمایشگاه دکتر شریفی

اصفهان، میدان آزادی، ابتدای چهارباغ بالا

۰۳۱-۳۶۶۱۷۱۹۶

اصفهان

آزمایشگاه دکتر وحید

زرین شهر، چهارراه هلال احمر، ابتدای بلوار باهنر

۰۳۱-۵۲۲۳۶۷۱۰

فارس

آزمایشگاه پیوند

شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب برج الکترونیک، کوچه ۴۳

۰۷۱-۳۳۳۱۷۸۰۰

فارس

آزمایشگاه و پاتولوژی نیلو

شیراز، بلوار زند، ابتدای خیابان هفت تیر

۰۷۱-۳۲۳۳۷۰۶۳

فارس

آزمایشگاه پزشکی پارس

شیراز، خیابان زند، رو‌به‌روی هتل پارس، ساختمان زند، پلاک
۴۹۲

۰۷۱-۳۲۳۵۷۲۱۰

فارس

آزمایشگاه راز

شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل فلسطین و ملاصدرا

۰۷۱-۳۲۳۶۹۳۹۳

فارس

آزمایشگاه سینا

شیراز، خیابان هفت تیر (بیست متری سینما)، تقاطع خیابان معدل

۰۷۱-۳۲۳۳۵۹۴۷

آذربایجان شرقی

آزمایشگاه دانش

تبریز، خیابان ۱۷ شهریور، رو‌به‌روی بستنی وحید، ساختمان سپید

۰۴۱-۳۵۵۵۵۱۸۷

خراسان رضوی

آزمایشگاه پردیس حافظ

مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد ۲۸ و ۳۰، نبش خروجی
حافظ

۰۵۱-۳۸۶۹۹۰۹۰

خراسان رضوی

آزمایشگاه دکتر اجتهادی

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان راهنمائی، راهنمائی ۳

۰۵۱-۳۸۴۲۷۰۵۶

خراسان رضوی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد

مشهد، سه راه جم، خیابان پاسداران، پاسداران ۱۰

۰۵۱-۳۸۵۴۶۶۶۴

خراسان رضوی

آزمایشگاه نیکان

مشهد، خیابان عارف، عارف ۲، نبش خیابان پرستار

۰۵۱-۳۸۴۷۶۶۸۰

خراسان رضوی

آزمایشکاه مرکزی جهاد دانشگاهی

مشهد، میدان ده دی، خیابان رازی غربی

۰۵۱-۳۸۵۴۰۰۰۰

هواپیمایی ایران ایرتور

توضیحات

تلفن

آدرس

شهر

آزمایشگاه

ردیف

امکان نمونه گیری در محل

77803600

خیابان گلبرگ

تهران

آزمایشگاه پارسیان

1

امکان نمونه گیری در محل

44867162

میدان پونک

تهران

بیمارستان فرهیختگان

2

77891717

میدان رسالت

تهران

آزمایشگاه لاوازیه

3

84942601

خیابان توانیر

تهران

بیمارستان دی

4

88988551

خیابان کارگر شمالی

تهران

آزمایشگاه بهار

5

امکان نمونه گیری در محل

71400004

شریعتی-ظفر

تهران

آزمایشگاه پیوند

6

82721

شهرک غرب

تهران

آزمایشگاه آتیه

7

02632756291

خیابان شهید بهشتی

کرج

آزمایشگاه رازی

8

امکان نمونه گیری در محل

04133378777

شعبه ۱:خیابان آزادی

شعبه ۲:خیابان ۱۷شهریور

تبریز

آزمایشگاه دانش

9

05131937604

خیابان امام خمینی 29 پلاک 12

مشهد

مرکز تخصصی کرونا جهاد دانشگاهی

10

امکان نمونه گیری در محل

05138427056

خیابان احمدآباد ابتدایی راهنمایی 3

مشهد

دکتر اجتهادی

11

05138699090

بلوار وکیل آباد بین وکیل آباد 28و30 نبش حافظ

مشهد

پردیس حافظ

12

05138476763

حاشیه امن آباد بین عارف و پرستار

مشهد

آزمایشگاه طبی ایران

13

06133336682

کیانپارس خیابان میهن شرقی پلاک 18

اهواز

آزمایشگاه نرگس اهواز

14

هواپیمایی ترکیش

استان

نام آزمایشگاه

آدرس

تلفن

تهران

آزمایشگاه بیمارستان رسالت

بزرگراه رسالت، ابتدای پل سید خندان، نبش خیابان ابوذر غفاری

۰۲۱-۲۲۸۶۲۰۱۸

تهران

بیمارستان خاتم الانبیا

خیابان ولی‌عصر، بالاتر از خیابان ونک خیابان ولی عصر، بالاتر
از خیابان ونک

۰۲۱-۸۸۸۸۴۰۴۰

تهران

بیمارستان عرفان نیایش

تهران، بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان
امام حسین، تقاطع بهار

۰۲۱-۴۹۷۹۶۰۰۱

تهران

بیمارستان مهراد

خیابان مطهری، خیابان میرعماد، نبش کوچه ششم

۰۲۱-۸۸۷۵۳۹۵۹

تهران

بیمارستان نیکان

میدان اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، خروجی اراج، خیابان ۲۲ بهمن

۰۲۱-۲۹۱۲۱۰۰۰

تهران

آزمایشگاه آزادی

خیابان آزادی، نبش خیابان رودکی جنوبی

۰۲۱-۶۶۹۲۷۰۰۸

تهران

آزمایشگاه رصد

میدان رسالت، ضلع شمال شرقی، کوچه آژنگ

۰۲۱۷۱۳۶۵

تهران

آزمایشگاه سعید

خیابان پاسداران، خیابان صدف، ابتدای خیابان رفیق دوست

۰۲۱-۲۲۸۷۴۰۱۲

تهران

آزمایشگاه مدیکال

میدان امام حسین (ع)، ابتدای خیابان انقلاب، کوچه فروشگاه

۰۲۱-۷۷۵۱۶۶۵۱

تهران

آزمایشگاه کیوان

تهران، خیابان بهشتی

۰۲۱-۸۸۷۰۶۵۵۶

تهران

بیمارستان دی

تهران، خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور

۰۲۱-۸۸۷۹۷۱۱۱

تهران

بیمارستان عرفان

تهران، سعادت آباد، بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری، خیابان
شهید ریاضی بخشایش

۰۲۱-۲۳۰۲۱۰۰۰

تهران

آزمایشگاه بهار

‫خیابان کارگر شمالی‎، پلاک ۱۶۲۷

۰۲۱-۸۸۹۶۱۷۴۸

تهران

آزمایشگاه پیوند

تهران، خیابان ظفر (دستگردی)، پلاک ۱۷۴

۰۲۱-۲۲۲۶۴۱۴۴

تهران

آزمایشگاه ونک

تهران، بزرگراه شهید حقانی

۰۲۱-۸۸۶۷۱۵۲۱

تهران

بیمارستان مهر

خیابان فلسطین شمالی – خیابان زرتشت غربی

۰۲۱۸۸۹۶۲۱۴۸

تهران

بیمارستان جم

خیابان مطهری – خیابان فجر

۰۲۱۸۸۳۰۳۲۲۸

اصفهان

آزمایشگاه نوبل

اصفهان، سه راه حکیم نظامی

۰۳۱-۳۶۲۴۶۲۰۴

اصفهان

آزمایشگاه یاران

اصفهان، شمس آبادی، چهار راه طالقانی، مجتمع خورشید

۰۳۱-۳۲۲۴۱۱۰۰

اصفهان

آزمایشگاه آریترون

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی

۰۳۱-۳۶۶۳۱۹۰۶

اصفهان

آزمایشگاه آذرمهر

اصفهان، خیابان کاشانی، رو‌به‌روی اورژانس بیمارستان کاشانی

۰۳۱-۳۲۳۴۱۱۶۲

اصفهان

آزمایشگاه آریا

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب بانک ملت

۰۳۱-۳۲۲۳۲۰۶۸

اصفهان

آزمایشگاه دکتر شریفی

اصفهان، میدان آزادی، ابتدای چهارباغ بالا

۰۳۱-۳۶۶۱۷۱۹۶

اصفهان

آزمایشگاه دکتر وحید

زرین شهر، چهارراه هلال احمر، ابتدای بلوار باهنر

۰۳۱-۵۲۲۳۶۷۱۰

فارس

آزمایشگاه پیوند

شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب برج الکترونیک، کوچه ۴۳

۰۷۱-۳۳۳۱۷۸۰۰

فارس

آزمایشگاه و پاتولوژی نیلو

شیراز، بلوار زند، ابتدای خیابان هفت تیر

۰۷۱-۳۲۳۳۷۰۶۳

فارس

آزمایشگاه پیوند

شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب برج الکترونیک، کوچه ۴۳

۰۷۱-۳۳۳۱۷۸۰۰

فارس

آزمایشگاه پزشکی پارس

شیراز، خیابان زند، رو‌به‌روی هتل پارس، ساختمان زند، پلاک
۴۹۲

۰۷۱-۳۲۳۵۷۲۱۰

فارس

آزمایشگاه راز

شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل فلسطین و ملاصدرا

۰۷۱-۳۲۳۶۹۳۹۳

فارس

آزمایشگاه سینا

شیراز، خیابان هفت تیر (بیست متری سینما)، تقاطع خیابان معدل

۰۷۱-۳۲۳۳۵۹۴۷

آذربایجان شرقی

آزمایشگاه دانش

تبریز، خیابان ۱۷ شهریور، رو‌به‌روی بستنی وحید، ساختمان سپید

۰۴۱-۳۵۵۵۵۱۸۷

خراسان رضوی

آزمایشگاه پردیس حافظ

مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد ۲۸ و ۳۰، نبش خروجی
حافظ

۰۵۱-۳۸۶۹۹۰۹۰

خراسان رضوی

بیمارستان رضوی

مشهد، شهرک امام هادی، بزرگراه آزادی

۰۵۱۳۶۰۰۴۰۶۰

خراسان رضوی

آزمایشگاه دکتر اجتهادی

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان راهنمائی، راهنمائی ۳

۰۵۱-۳۸۴۲۷۰۵۶

خراسان رضوی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد

مشهد، سه راه جم، خیابان پاسداران، پاسداران ۱۰

۰۵۱-۳۸۵۴۶۶۶۴

خراسان رضوی

آزمایشگاه نیکان

مشهد، خیابان عارف، عارف ۲، نبش خیابان پرستار

۰۵۱-۳۸۴۷۶۶۸۰

خراسان رضوی

آزمایشکاه مرکزی جهاد دانشگاهی

مشهد، میدان ده دی، خیابان رازی غربی

۰۵۱-۳۸۵۴۰۰۰۰

هواپیمایی قشم ایر
بیمارستان‌های دولتی تمامی استان‌ها به‌علاوه

استان

نام آزمایشگاه

آدرس

تلفن

تهران

بیمارستان عرفان نیایش

بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام
حسین، تقاطع بهار

۰۲۱۴۹۷۹۶۰۰۱

تهران

بیمارستان پارس

بلوار کشاورز، خیابان عبدالله زاده، کوچه رستاک، پلاک ۶۷

۰۲۱۸۸۹۶۰۰۵۱

تهران

آزمایشگاه ونک

بزرگراه شهید حقانی، بین جهان کودک و گاندی، پلاک ۶۷

۰۲۱۸۸۶۷۱۵۲۱

البرز

پاتوبیولوژی آراد

کرج، جهان شهر، خیابان بهشتی کرج، جهان شهر، خیابان بهشتی

۰۲۶۳۴۴۴۰۲۷۷

قم

آزمایشگاه بوعلی

قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچه ۳۴ قم، خیابان شهدا (صفائیه)،
کوچه ۳۴

۰۲۵۳۷۷۴۹۰۵۱

اصفهان

آزمایشگاه آذرمهر

اصفهان، خیابان کاشانی، رو‌به‌روی اورژانس بیمارستان کاشانی

۰۳۱۳۲۳۴۱۱۶۲

خراسان رضوی

آزمایشگاه جهاد دانشگاهی

مشهد، میدان ده دی، خیابان رازی غربی

۰۵۱۳۸۵۴۰۰۰۰

قطر ایرویز

استان

نام آزمایشگاه

آدرس

تلفن

تهران

بیمارستان پارس

تهران، بلوار کشاورز، پلاک ۶۷

۰۲۱-۸۸۹۶۰۰۵۱

تهران

آزمایشگاه بیمارستان رسالت

بزرگراه رسالت، ابتدای پل سید خندان، نبش خیابان ابوذر غفاری

۰۲۱-۲۲۸۶۲۰۱۸

تهران

بیمارستان تندیس

بلوار آفریقا، بالاتر از چهارراه اسفندیار، خیابان تندیس

۰۲۱-۷۵۲۵۴۲۰۱

تهران

بیمارستان خاتم الانبیا

خیابان ولی‌عصر، بالاتر از خیابان ونک

۰۲۱-۸۸۸۸۴۰۴۰

تهران

بیمارستان عرفان نیایش

تهران، بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان
امام حسین، تقاطع بهار

۰۲۱-۴۹۷۹۶۰۰۱

تهران

بیمارستان مهراد

خیابان مطهری، خیابان میرعماد، نبش کوچه ششم

۰۲۱-۸۸۷۵۳۹۵۹

تهران

بیمارستان آینده

ورامین، بلوار باهنر، رو‌به‌روی بیمارستان ۱۵ خرداد

۰۲۱-۴۰۳۳۵۲۲۸

تهران

پژوهشکده رویان

خیابان زعفرانیه، خیابان عاصف، کوچه حامد

۰۲۱-۲۴۴۳۶۳۰۱

تهران

بیمارستان نیکان

میدان اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، خروجی اراج، خیابان ۲۲ بهمن

۰۲۱-۲۹۱۲۱۰۰۰

تهران

آزمایشگاه آزادی

خیابان آزادی، نبش خیابان رودکی جنوبی

۰۲۱-۶۶۹۲۷۰۰۸

تهران

آزمایشگاه پارسیان

خیابان گلبرگ، پلاک ۱۰۵ خیابان گلبرگ، پلاک ۱۰۵

۰۲۱-۷۷۸۰۳۶۰۰

تهران

آزمایشگاه رصد

میدان رسالت، ضلع شمال شرقی، کوچه آژنگ

۰۲۱۷۱۳۶۵

تهران

آزمایشگاه سعید

خیابان پاسداران، خیابان صدف، ابتدای خیابان رفیق دوست

۰۲۱-۲۲۸۷۴۰۱۲

تهران

آزمایشگاه قلهک

خیابان شریعتی، خیابان کدوئی، جنب مترو قلهک

۰۲۱-۲۲۶۰۰۴۱۳

تهران

آزمایشگاه لاوازیه

میدان رسالت، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۷۷۶

۰۲۱-۷۷۸۹۱۷۱۷

تهران

آزمایشگاه مدیکال

میدان امام حسین (ع)، ابتدای خیابان انقلاب، کوچه فروشگاه

۰۲۱-۷۷۵۱۶۶۵۱

تهران

آزمایشگاه کیوان

تهران، خیابان بهشتی

۰۲۱-۸۸۷۰۶۵۵۶

تهران

بیمارستان دی

تهران، خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور

۰۲۱-۸۸۷۹۷۱۱۱

تهران

بیمارستان عرفان

تهران، سعادت آباد، بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری، خیابان
شهید ریاضی بخشایش

۰۲۱-۲۳۰۲۱۰۰۰

تهران

آزمایشگاه آرامش

تهران، خیابان سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان نهم

۰۲۱-۲۲۱۳۹۰۱۶

تهران

آزمایشگاه بهار

‫خیابان کارگر شمالی‎، پلاک ۱۶۲۷

۰۲۱-۸۸۹۶۱۷۴۸

تهران

آزمایشگاه پیوند

تهران، خیابان ظفر (دستگردی)، پلاک ۱۷۴

۰۲۱-۲۲۲۶۴۱۴۴

تهران

آزمایشگاه ونک

تهران، بزرگراه شهید حقانی

۰۲۱-۸۸۶۷۱۵۲۱

تهران

پژوهشکده جهاد دانشگاهی

تهران، خیابان گاندی جنوبی

۰۲۱-۶۶۴۰۴۰۵۰

تهران

آزمایشگاه اروند

خیابان کارگر شمالی، بن‌بست لاله، پلاک ۲

۰۲۱-۸۸۰۰۲۶۷۱

تهران

بیمارستان لاله

شهرک قدس، خیابان سیمای ایران، نبش فلامک جنوبی

۰۲۱-۸۱۴۷۲۰۰۰

تهران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فروردین

تقاطع خیابان کارون، امام خمینی، ساختمان ۱۰۲۶

۰۲۱-۶۶۳۶۷۹۱۴

تهران

مرکز پاتولوژی کریمی نژاد

شهرک غرب، ضلع غربی ایستگاه مترو میدان صنعت، پلاک ۲

۰۲۱-۸۸۳۶۳۹۵۲

تهران

آزمایشگاه مرکزی پاتوبیولوژی

خیابان ولیعصر، کوچه قرنی، پلاک ۱۷

۰۲۱-۲۲۶۶۶۵۶۱

تهران

آزمایشگاه مندل

خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید عباسپور، ساختمان پزشگان
شماره ۴

۰۲۱-۸۸۱۹۸۰۷۷

اصفهان

آزمایشگاه نوبل

اصفهان، سه راه حکیم نظامی

۰۳۱-۳۶۲۴۶۲۰۴

اصفهان

آزمایشگاه یاران

اصفهان، شمس آبادی، چهار راه طالقانی، مجتمع خورشید

۰۳۱-۳۲۲۴۱۱۰۰

اصفهان

آزمایشگاه آریترون

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی

۰۳۱-۳۶۶۳۱۹۰۶

اصفهان

آزمایشگاه آذرمهر

اصفهان، خیابان کاشانی، رو‌به‌روی اورژانس بیمارستان کاشانی

۰۳۱-۳۲۳۴۱۱۶۲

اصفهان

آزمایشگاه آریا

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب بانک ملت

۰۳۱-۳۲۲۳۲۰۶۸

اصفهان

آزمایشگاه دکتر شریفی

اصفهان، میدان آزادی، ابتدای چهارباغ بالا

۰۳۱-۳۶۶۱۷۱۹۶

اصفهان

آزمایشگاه دکتر وحید

زرین شهر، چهارراه هلال احمر، ابتدای بلوار باهنر

۰۳۱-۵۲۲۳۶۷۱۰

اصفهان

آزمایشگاه مفید

خیابان شیخ مفید، مجتمع پارسا، طبقه دوم

۰۳۱-۳۶۶۱۸۸۲۴

فارس

آزمایشگاه پیوند

شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب برج الکترونیک، کوچه ۴۳

۰۷۱-۳۳۳۱۷۸۰۰

فارس

آزمایشگاه و پاتولوژی نیلو

شیراز، بلوار زند، ابتدای خیابان هفت تیر

۰۷۱-۳۲۳۳۷۰۶۳

فارس

آزمایشگاه پزشکی پارس

شیراز، خیابان زند، رو‌به‌روی هتل پارس، ساختمان زند، پلاک
۴۹۲

۰۷۱-۳۲۳۵۷۲۱۰

فارس

آزمایشگاه راز

شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل فلسطین و ملاصدرا

۰۷۱-۳۲۳۶۹۳۹۳

فارس

آزمایشگاه سینا

شیراز، خیابان هفت تیر (بیست متری سینما)، تقاطع خیابان معدل

۰۷۱-۳۲۳۳۵۹۴۷

فارس

راز

شیراز، خیابان معدل، حدفاصل خیابان فلسطین (باغ شاه) و
ملاصدرا،

مجتمع پزشکی راز

۰۷۱-۳۲۳۶۹۳۹۳

فارس

آنالیز

خیابان زند غربی، جنب هتل پارس، ساختمان صدف، طبقه چهارم

۰۷۱-۳۲۳۵۶۷۹۴

آذربایجان شرقی

آزمایشگاه دانش

تبریز، خیابان ۱۷ شهریور، رو‌به‌روی بستنی وحید، ساختمان سپید

۰۴۱-۳۵۵۵۵۱۸۷

خراسان رضوی

آزمایشگاه پردیس حافظ

مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد ۲۸ و ۳۰، نبش خروجی
حافظ

۰۵۱-۳۸۶۹۹۰۹۰

خراسان رضوی

بیمارستان رضوی

بزرگراه شهید کلانتری، بعد از پل قائم

۰۵۱۳-۶۶۶۸۸۸۸

خراسان رضوی

آزمایشگاه دکتر اکبرزاده

بلوار پیروزی، میدان هاشمیه

۰۵۱۳-۸۸۳۱۱۶۶

خراسان رضوی

آزمایشگاه ایران

هاشیه احمد آباد، بین عارف و پرستار، ساختمان ۴۴

۰۵۱-۳۸۴۰۹۶۰۰

خراسان رضوی

آزمایشگاه آیت‌اللهی

چمران ۱۳، پلاک ۱۹

۰۵۱-۳۸۵۴۴۴۱۰

خراسان رضوی

آزمایشگاه پارسیان

میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان
پزشکان رازی

۰۵۱-۳۸۴۴۲۶۲۲

خراسان رضوی

آزمایشگاه دکتر موید

احمد اباد، ابتدای خیابان پرستار

۰۵۱-۳۸۴۲۸۳۶۰

خراسان رضوی

آزمایشگاه دکتر اجتهادی

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان راهنمائی، راهنمائی ۳

۰۵۱-۳۸۴۲۷۰۵۶

خراسان رضوی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد

مشهد، سه راه جم، خیابان پاسداران، پاسداران ۱۰

۰۵۱-۳۸۵۴۶۶۶۴

خراسان رضوی

آزمایشگاه نیکان

مشهد، خیابان عارف، عارف ۲، نبش خیابان پرستار

۰۵۱-۳۸۴۷۶۶۸۰

خراسان رضوی

آزمایشکاه مرکزی جهاد دانشگاهی

مشهد، میدان ده دی، خیابان رازی غربی

۰۵۱-۳۸۵۴۰۰۰۰

البرز

پاتوبیولوژی پزشکی رازی

کرج، سه راهی گوهردشت

۰۲۶-۳۲۷۵۶۲۹۰

البرز

آزمایشگاه مرکزی فردیس

فردیس، فلکه دوم، خیابان ۱۵، پلاک ۳۵

۰۲۶-۳۶۵۴۱۹۰۰

قم

آزمایشگاه بوعلی

قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچه ۳۴

۰۲۵-۳۷۷۴۹۰۵۱

قزوین

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک خاتم

قزوین، خیابان بوعلی، بعد از چهارراه فردیس، کوچه ساحل

۰۲۸-۳۳۲۴۳۳۲۴

همدان

آزمایشگاه فرزان

همدان، آرامگاه بوعلی، کوچه نیلی

۰۸۱-۳۲۵۳۴۴۶۵

مازندران

آزمایشگاه نوین ژنتیک

ساری، بلوار فرح آباد، کوچه چهارم، ساختمان نسیم

۰۱۱-۳۳۷۰۰۳۸۴

مازندران

آزمایشگاه رازی

بابل، خیابان مدرس، بعد از چهاراه فرهنگ

۰۱۱-۳۲۱۹۶۸۲۰

مازندران

آزمایشگاه هراز

آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب ۱۵٫۱، مجتمع قائم هراز

۰۱۱-۴۴۴۴۰۰۰۲

لرستان

آزمایشگاه مرکزی خرم آباد

خرم آباد، خیابان شهدای غربی، پلاک ۴۰۳ خرم آباد

۰۶۶-۳۳۳۰۵۲۹۶

هرمزگان

بیمارستان فوق تخصصی کیش

جزیره کیش، میدان هرمز، بلوار حریره، خیابان ابن سینا

۰۷۶-۴۴۴۵۹۴۰۲

سیستان و بلوچستان

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نوین

زاهدان، بلوار بهداشت، رو‌به‌روی کلینیک عدالت

۰۵۴۳۳۴۳۳۹۱۹

سیستان و بلوچستان

آزمایشگاه دکتر دبیری

زاهدان، خیابان خیام، پلاک ۱۲۰ – زاهدان خیابان امیرالمومنین
۸

۰۵۴۳۳۴۱۲۸۳۱

خوزستان

آزمایشگاه آریا

اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع آریا

۰۶۱۳۳۳۳۷۴۷۴

خوزستان

آزمایشگاه نرگس

اهواز، کیانپارس، خیابان میهن شرقی پلاک ۱۸

۰۶۱۳۳۳۳۷۶۶۱

کرمان

آزمایشگاه دکتر وطن خواه

جیرفت، خیابان شهید رجائی، کوچه شماره یک

۰۳۴۴۳۲۱۳۵۳۰

گیلان

بیمارستان پارس

رشت، بلوار قلی پور، بیمارستان پارس

۰۱۳۳۲۱۲۶۱۶۵

بوشهر

آزمایشگاه مهر

بوشهر، خیابان امام خمینی، رو‌به‌روی بانک سپه

۰۷۷۳۳۵۳۱۳۸۳

شرکت هواپیمایی کیش ایر

نظر به راه اندازی پرواز های بین المللی شرکت هواپیمایی کیش طی روزهای آینده,
لیست آزمایشگاه ها و مراکز معتبر و مورد تایید این شرکت جهت تست پی سی آر برای
کووید19 ,به شرح ذیل اعلام میگردد . به همراه داشتن جواب منفی تست به زبان
انگلیسی از زمان 72ساعت مانده به پرواز به بعد برای انجام پروازهای به مقصد
خارج از کشور الزامی است و خروج مسافرین فاقد برگه پاسخ آزمایش,ممانعت به عمل
خواهد آمد. مسئولیت جا ماندن از پرواز بر عهده ی شخص مسافر خواهد بود .

همچنین در صورتی که آزمایشگاه های دیگری در آینده بااین شرکت به تفاهم برسند
متعاقبا اعلام میگردند.

آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش ( تهران )

آزمایشگاه رصد ( تهران )

آزمایشگاه آفتاب (تهران)

آزمایشگاه ونک (تهران)

آزمایشگاه رازی (تهران)

آزمایشگاه فرزام ( همدان)

آزمایشگاه جهاد دانشگاهی مشهد

آزمایشگاه بیمارستان کیش

شرکت هواپیمایی ماهان

بدینوسیله لیست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت,درمان و آموزش پزشکی
جهت انجام تست کرونا ( پی سی آر ) برای تمامی مسیرهای بین المللی هواپیمایی
ماهان به استثنا پرواز های مسیر چین جهت اطلاع رسانی به مسافرین اعلام میگردد
.

آزمایشگاه نوین ژنتیک (ساری)

آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزاد ( کرج)

آزمایشگاه ونک (تهران)

آزمایشگاه نوبل (اصفهان)

آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش (تهران)

آزمایشگاه نیکان (مشهد)

ایشگاه بیمارستان رسالت (تهران)

آزمایشگاه دکتر اکبرزاده ( مشهد)

آزمایشگاه بیمارستان دی (تهران)

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ( مشهد)

آزمایشگاه آرمین (تهران)

آزمایشگاه راز (شیراز)

آزمایشگاه انستیتو پاستور تهران (جهت دیپلمات ها و مامورین
دولتی)

آزمایشگاه بوعلی (قم)

آزمایشگاه بیمارستان پارس (تهران)

آزمایشگاه آریا (اهواز)

آزمایشگاه فرزان (همدان)

آزمایشگاه بیمارستان خصوصی پارس (رشت)

همچنین آزمایشگاه های مورد تائید جهت انجام تست کرونا و آنتی بادی های سرمی
کووید 19 برای پرواز های مسیر چین به شرح ذیل اعلام میگردد

1- آزمایشگاه ونک – (تهران)

2- آزمایشگاه بیمارستان پارس- (تهران)

3- آزمایشگاه انستیتو پاستور تهران (جهت دیپلمات ها و مأمورین دولتی) –
(تهران)

4- آزمایشگاه نوبل – (اصفهان)

* برای کلیه مسافرین در مسیر بازگشت از ایران به سایر مقاصد دارابودن گواهی
منفی تست از آژمایشگاه های مورد تایید درکشور مقصد به اعتبار 72 ساعت الزامی
است . ( به استثنا کشور امارات 96 ساعت )

* همچنین مسافرینی که با گواهی منفی تست از مبدا ایران به کشور های مقصد پرواز
نموده اند میتوانند بدون نیاز به انجام تست مجدد در مدت دوهفته از تاریخ انجام
تست پی سی آر به کشور ایران بازگردند.

شرکت هواپیمایی معراج

تهران

آزمايشگاه هاي: سعيد،کيوان،رصد،پيوند،مديکال،پاتوبيولوژي آزادي،بهار

بيمارستانهاي :

جم،مهراد،رسالت،مهر،عرفان،دي،عرفان نيايش،لاله،نيکان، خاتم الانبيا

تبريز

آزمايشگاه دانش

اصفهان:

آزمايشگاههاي آذر مهر

،آريا،دکترشريفي ،وحيد،ياران،پاتوبيولوژي وژنتيک اريترون

شيراز : آزمايشکاه هاي

ميکروب شناسي پزشکي پارس، راز،پاتوبيولوژي نيلو،پاتوبيولوژي و ژنتيک
پيوند،سينا

مشهد: پاتوبيولوژي مشهد، پرديس حافظ، تشخيص طبي دکتر اجتهادي ، نيکان،پارسيان
و بيمارستان رضوي

شرکت هواپیمایی آتا

شهر

نام آزمایشگاه

تلفن تماس

شهر

نام آزمایشگاه

تلفن تماس

تهران

آزمایشگاه پاتولوزی ونک

02188671521

شیراز

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نیلو

07132337063

07132304834

بیمارستان عرفان نیایش

02149796141

آزمایشگاه راز

07132369394

بیمارستان پارس

02182199151

آزمایشگاه سینا

07132369394

بیمارستان نیکان

09921582247

02129121000

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پیوند

07132318700

07191007171

آزمایشگاه رصد

02171365

اصفهان

آزمایشگاه آذر مهر

03132341162

آزمایشگاه پیوند

02122264144

آزمایشگاه مفید

03136618824

بیمارستان تندیس

02175254201

دکتر یاران

03132241100

آزمایشگاه پارسیان

02177803600

آزمایشگاه نوبل

0316246204

03136289725

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ارامش

02122139018

مشهد

آزمایشگاه نیکان

05138476680

09158314260

بیمارستان تریتا

02147241000

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد

05138546664

بیمارستان دی

02188771374

آزمایشگاه پارسیان

05138552622

بیمارستان لاله

02181472000

آزمایشگاه جهاد دانشگاهی

051385211160

کرج

پاتوبیولوژی آراد

02364440277

آزمایشگاه دکتر اجتهادی

05138427056

آزمایشگاه مرکزی فردبس

0266541900

پاتوبیولوژی مهر هشتگرد

026444231007

تبریز

آزمایشگاه دانش

04135555187

هواپیمایی وارش

در دست داشتن کارت ملی ، پاسپورت و بلیط جهت تسریع در خدمات توصیه میگردد .
انجام تست PCR تا 96 ساعت قبل از پروازهای بین المللی الزامی میباشد. خواهشمند
است موارد فوق به نحو صحیح به مسافران وارش اطلاع رسانی گردد.

ردیف

نام آزمایشگاه

شهر

1

آزمایشگاه ونک

تهران

2

آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش

تهران

3

بیمارستان نیکان

تهران

4

آزمایشگاه انستیتو پاستور (جهت دیپلمات ها و مامورین دولت
جکهوری اسلامی ایران)

تهران

5

آزمایشگاه آذر مهر

اصفهان

6

آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزاد

کرج

7

آزمایشگاه مرکزی جهاد دانشگاهی واحد خراسان

مشهد

8

آزمایشگاه مرکزی پاتوبیولوژی

مشهد

9

آزمایشگاه نیکان

مشهد

10

آزمایشگاه دکتر اشتهاردی

مشهد

11

آزمایشگاه پردیس

مشهد

12

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی رازی

کرج

13

آزمایشگاه بهنام وابسته به شرکت پادیاب طب

هشتگرد

14

آزمایشگاه تخصصی میکروب شناسی پزشکی پارس

شیراز

15

آزمایشگاه ژنتیک پزشکی و پاتوبیولوژی فج

ساری

16

بیمارستان شرکت نفت

اهواز

17

بیمارستان فوق تخصصی جزیره کیش

کیش