راهنمای جامع استرداد آنلاین بلیط از سامانه ثامن تور

برای استرداد آنلاین بلیط خریداری شده از سامانه رزرواسیون آنلاین ثامن تور. شما می توانید از یکی از دو روش زیر استفاده نمایید.

روش اول

در صفحه اصلی سایت در منو بالا بر روی گزینه “پیگیری خرید” کلیک کرده. با وارد کردن شماره موبایل و کد ملی بلیط های خریداری شده خود را مشاهده نمائید.

استرداد آنلاین بلیط

روش دوم

روش دیگرجهت استرداد بلیط هواپیما آن است. که از سایت ابتدا باید با استفاده از گزینه ی «ورود / ثبت نام » . با وارد کردن شماره موبایل / ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.

استرداد آنلاین بلیط

استرداد آنلاین بلیط

سپس با انتخاب گزینه « پیگیری خرید » به این صفحه وارد شده. و با وارد کردن تاریخ شروع گزارش لیست سفارشات شما نمایش داده می شود.

استرداد آنلاین بلیط

در سمت چپ هر سفارش سه گزینه اطلاعات مسافرین، پرینت بلیط، درخواست استرداد وجود دارد.

استرداد آنلاین بلیط

با انتخاب گزینه‌ی « درخواست استرداد» صفحه ای جهت دریافت. ‌ تایید استرداد شما نمایش داده می شود. اگر به دلایل شخصی پروازتان را کنسل می‌کنید. یا ساعت پرواز شما کمتر از دو ساعت تغییر کرده است. مطابق قوانین کنسلی هر ایرلاین جریمه استرداد و مبلغ قابل بازگشت به شما نمایش داده می شود. پس از آن می توانید با انتخاب یکی از گزینه های “افزودن وحه به اعتبار” یا “واریز وجه به کارت” نسبت به دریافت وجه پرداختی خود اقدام نماید.

ا


پس از تکمیل این مراحل. اگر تا 72 ساعت مبلغ استرداد به حساب یا اعتبار شما واریز نشد. می‌توانید برای بررسی موضوع با پشتیبانی تماس بگیرید.